Aquapark Špindlerův Mlýn, Krkonoše

 
  0 termínů, od , Poznávací zájezdy, , autobusem
od 5 340 Kč

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky, patřící mezi nejoblíbenější horská místa v ČR. Leží v severních Čechách a na jihu polské části Slezska. Nejvyšší horou Krkonoš je Sněžka (1603 m). Podle pověstí střeží Krkonoše bájný duch Krakonoš. Pojeďte s námi do Špindlerova mlýna a do Harrachova k Mumlavskému vodopádu načerpat novou energii z krásné horské přírody a užít si plno zábavy a relaxace v aquaparku.

1.den: odjezd v ranních hodinách do Špindlerova mlýna, ubytování v hotelu, koupání v aquaparku.

2. den: volný program dle výběru turistických tras ve Špindlerově mlýně. Koupání v aquaparku.

3. den: snídaně a přejezd do Harrachova k Mumlavskému vodopádu v odpoledních hodinách odjezd.

Cena obsahuje

ubytování v hotelu s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu), vstup do aquaparku (rekreační a dětský bazén se třemi tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, masážní trysky, perličková masážní lůžka, aqua bike aj.), dopravu a návštěva vodopádů.

Cena neobsahuje

SLEVY pro ubytované hosty:
sleva 20% na půjčovnu kol a bruslí, neomezené využití minigolfu, nové hřiště – dětská lanovka, vzduchová trampolína aj., relax zona u jezírka se slunečníky a lehátky, dětská postýlka zdarma (rezervujte předem).
10% sleva na konzumaci v restauraci a bazénovém bufetu, na využití služeb wellness centra (parní lázeň, solná infrasauna, solná jeskyně).

Odjezdová místa

České Budějovice, Český Krumlov, Písek

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook