Národní parky Chorvatska

 
0 termínů, od , , autobusem
od 10 090 Kč

Popis hotelu

hotel ALBA *** – 110 m od pláže, moderně zařízené 2 lůž- kové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, balkon, nově stropní ventilátor v každém pokoji, možnost volby na moře za příplatek nebo k místní komuni- kaci, rodinné pokoje (oddělená lož- nice + rozkládací dvoulůžko 160 cm v obýváku, 2 x WC, minikuchyňka, jídelní kout) na vyžádání – u ro- dinných pokojů povinný příplatek za mořskou stranu.

Pro milovníky aktivního odpočinku i koupání jsme opět zařadili do své nabídky jeden z nejúspěšnějších zájezdů. Jedná se o pobyt u čistého Jaderského moře v hotelu s polopenzí proložený výlety. Zájezd je vhodný i pro celé rodiny. Kdo se chce pouze koupat, využije toho v plné míře, komu se týdenní lenošení na pláži zdá příliš dlouhé, navštíví s námi nejznámější národní parky Chorvatska jako jsou Plitvická jezera, vodopády řeky Krka, Šibenik, Kornatské ostrovy a soutěsku Paklenica v pohoří Velebit. Ve 2 termínech i chorvatské Benátky Trogir a Split. Všechny návštěvy a prohlídky národních parků jsou doprovázeny česky mluvícím průvodcem.

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den

dopoledne prohlídka národního parku Plitvická jezera (zařazeného na listinu UNESCO) tvořeného 16 terasovitě položenými jezery, propojenými vodním tokem s množstvím vodopádů a peřejí na délce 8 km, v cca 13.00 hod. odjezd na ubytování do hotelu ALBA ve středisku Sv. Filip a Jakov, 4 km severně od Biogradu, večeře.

3. den

odpočinek na pláži, volný program.

4. den

po snídani odjezd do Šibeniku – prohlídka, panoramatický výhled z pevnosti sv. Anny, kterému dominují katedrála sv. Jakuba, gotické kostely, renesanční radnice, biskupský palác, pevnost Sv. Anny s nádherným panoramatickým výhledem, návštěva tržnice. Přejezd do NP Krka s kaskády nádherných vodopádů, mlýnicemi, možnost koupání pod vodopády a ochutnávka místních likérů. Návrat do hotelu, večeře.

5. den

po snídani fakultativně lodní výlet na Kornatské ostrovy s rybím piknikem, zastávka u jezera Telaščica, možnost koupání, procházka k útesům, navečer návrat kolem 18.00 hodiny.

6. den

polodenní výlet do Zadaru, prohlídka historického centra, tržnice, individuální volno, po večeři návštěva večerního Biogradu s nádhernou promenádou a starými úzkými uličkami.

7. den

celodenní výlet na Velebit – Velká Paklenická soutěska, jeskyně Manita peč, prohlídka, koupání u hotelu Alan ve Starigradu, navečer návrat do hotelu.

8. den

po snídani celodenní výlet do Splitu a „chorvatských Benátek“ – Trogiru* (pouze u seriálů 301 a 308) ostatní termíny volný den, koupání.

9. den

dopoledne do 10.00 hodin uvolnění pokojů, možnost koupání, v cca 18.00 hodin odjezd do ČR.

10. den

příjezd do ČR v časných ranních hodinách do ČB, dále dle místa nástupu.

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x polopenzi formou bufetu, výlety uvedené v programu s výjimkou vstupů, průvodce, dopravu klimatizovaným busem, pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu.

Cena neobsahuje

pokoje s výhledem na moře: + 800 Kč/pokoj/týden,
1/1 pokoj: seriál 301: + 1100 Kč, ostatní termíny: + 2700 Kč, komplexní
cestovní pojištění: + 270 Kč, vstupné Plitvická jezera: do 30. 6.: dosp. osoba: + 370 Kč, dítě 7–18let: + 210 Kč, od 30. 6.–31. 8.: dosp. osoba: + 600 Kč, dítě 7–18 let: + 300 Kč.

Odjezdová místa

Beroun, České Budějovice, Milevsko AN, Písek, Plzeň, Praha, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 461

27. 4. - 6. 5. 2018, autobusem
od 3 903 Kč
 
27. 4. - 6. 5. 2018, autobusem
od 3 973 Kč
 
28. 4. - 5. 5. 2018, bez dopravy
od 5 110 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook