Hotel Lišanj, Novi Vinodolski

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, , autobusem
od 8 080 Kč

Popis hotelu

Poloha: oblíbený hotel se nachází cca 200 m od centra letoviska, skládá se ze staré a nové části, stará část je umístěna v udržovaném parku.


Pláž: hotel leží přímo na břehu moře, pláže jsou betonové, oblázkové a částečně i písečné, lehátka a slunečníky lze zapůjčit za poplatek.


Vybavení: restaurace, aperitiv – bar, venkovní a vnitřní bazén s mořskou vodou (otevřen před a po sezoně), restaurace a bar na pláži, dětský koutek a brouzdaliště, v hlavní sezoně animační program pro děti a dospělé, kongresový sál, parkování zdarma.


Za poplatek: Wi-Fi na recepci, finská sauna, masáže, tenisové kurty, multifunkční hřiště na volejbal, fotbal či basketbal, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, sprcha na pláži.


Ubytování: Pokoje v původní části hotelu: standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky formou rozkládacího nebo pevného lůžka (zde je možné ubytovat i 2. dítě do 6 let bez nároku na lůžko) mají výhled na moře, vlastní sociální zařízení, balkon s posezením a SAT/TV (v roce 2016 byla mimo jiné dostupná i stanice ČT 24).

Pokoje v nové části hotelu: standardně zařízené pokoje pro 2, 3 nebo 4 osoby, dvoulůžkové pokoje se 2 přistýlkami formou palandy, dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky formou rozkládacího nebo pevného lůžka (zde je možné ubytovat i 2. dítě do 6 let bez nároku na lůžko) mají většinou výhled na moře, mohou ale být situovány i na odvrácenou stranu od moře, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon s posezením a SAT/TV (v roce 2016 byla mimo jiné dostupná i stanice ČT 24).


Stravování: polopenze formou bohatých švédských stolů, k snídani jsou nabízeny teplé i studené nápoje, možnost dokoupení nápojů k večeři za 2,5 EUR/osoba a den (děti do 6 let mají nápoje zdarma), k večeři je vždy výběr z cca 4 hlavních jídel a čtyř příloh.

 

Cena obsahuje

7x ubytování s polopenzí, služby delegáta v místě pobytu, pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu pro osoby starší 12 let.

Odjezdová místa

Blatná, České Budějovice, Český Krumlov, Kaplice, Písek, Plzeň, Praha, Prachatice, Příbram, Strakonice, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 461

27. 4. - 6. 5. 2018, autobusem
od 3 903 Kč
 
27. 4. - 6. 5. 2018, autobusem
od 3 973 Kč
 
28. 4. - 5. 5. 2018, bez dopravy
od 5 110 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook