Poreč Hotel Delfín (s dopravou v ceně)

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, autobusem
od 9 990 Kč

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází na poloostrově v centru turistické oblasti Zelená Laguna, obklopen zelení a oleandry. Od centra Poreče je vzdálen cca 5 km.

Vybavení hotelu: klimatizovaná restaurace, TV místnost, obchod se suvenýry, venkovní bazén s mořskou vodou, terasa, bar, obchod, kadeřnický salon, směnárna, parkoviště (1 EUR/den - platba na místě).

Pokoje: dvoulůžkové s možností přistýlky (pouze do 18 let – jedná se o mobilní lůžko), se sprchou a WC, balkonem, jednoduše vybavené. Jednolůžkové pokoje jsou v tomto hotelu pouze s výhledem do parku. Upozorňujeme, že u některých pokojů na mořskou stranu není vidět na moře (vzrostlé stromy). 

Stravování: polopenze, snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení obědů za příplatek - 1 700 Kč/osoba/týden.

Sport a zábava: vodní sporty, sportovní hřiště pro míčové hry, tenisové kurty, zábavní park.

Pláž: přírodní oblázková, kamenitá, betonová plata 150 m od hotelu.

Příplatky:  mořská strana - 250 Kč/osoba/týden.

Cena obsahuje

7x ubytování v 1/2 pokoji s balkonem, 7x polopenzi formou bufetu, dopravu autobusem, pobytovou taxu, služby delegáta, pojištění CK.

Cena neobsahuje

komplexní pojištění 330 Kč/osoba/pobyt.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek, Písek AN st.1, Praha Smíchov vl.nádraží, Prachatice AN st.1, Strakonice, Strakonice autobusové nádraží, Tábor, Tábor AN, st.22

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook