Apartmánový dům Ambassador, Bibione

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, , autobusem
od 3 722 Kč

Popis hotelu

Poloha:  pěkný, čtyřpatrový apartmánový dům AMBASSADOR s výtahem leží přímo u pláže Lido del Sole.

Samotné centrum Lido del Sole s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno necelých 200 m, na hlavní třídu do Bibione Spiaggia se dostanete pěknou procházkou podél moře (cca 600 m), jinak autem za pár minut (cca 3-4 km).

Pláž: písečná s pozvolným vstupem do moře, přímo u apartmánů.

Vybavení: klientům je k dispozici kryté parkovací místo (v ceně ubytování), všechny apartmány mají výhled na moře, buď přímý či boční.

Typy apartmánů:

Apartmán Mono 3: obývací místnost s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a samostatným lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon. Pro max. 3 osoby.

Apartmán Bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou a WC, balkon. Pro max. 4 osoby.

Apartmán Trilo 6A: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem,  ložnice se 2 samostatnými lůžky,  koupelna se sprchou a WC, balkon. Pro max. 6 osob.

Apartmán Trilo 6B: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkon, pračka, klimatizace za příplatek 1 000 Kč/týden (na vyžádání). Pro max. 6 osob.

Cena obsahuje

7x nájem za apartmán, povinné pojištění CK, spotřeba vody, plynu, elektrické energie, služby delegáta.

Cena neobsahuje

povlečení, ručníky, vratnou kauci 100 EUR/apartmán, závěrečný úklid (klienti provádí sami, v případě, že apartmán nebude řádně uklizen, bude nutné uhradit poplatek za úklid – apartmán Mono 30 EUR, apartmán Bilo 40 EUR, apartmán Trilo 50 EUR). Plážový servis 57 EUR/týden (v termínech do 25.6. a od 3.9. je plážový servis zdarma), pobytovou taxu (nutno zaplatit na místě v hotovosti) 0,50 EUR os./den (děti do 2 let neplatí. Klienti, kteří mají pobyt 14 dní platí taxu pouze 10 dní).
V ceně není zahrnut svoz z agentury k apartmánům!

Odjezdová místa

České Budějovice, Český Krumlov, Kaplice, Písek, Praha, Prachatice, Strakonice, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 384

25. 5. - 3. 6. 2018, autobusem
od 3 290 Kč
 
25. 5. - 3. 6. 2018, autobusem
od 3 240 Kč
25. 5. - 3. 6. 2018, autobusem
od 11 970 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook