Villa Ibiza a Menorca, Lignano

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, , autobusem
od 4 292 Kč

Popis hotelu

Poloha a vybavení: hezká a výhodně položená vila se 6 bytovými jednotkami cca 50 m od pláže a nedaleko centra Lignana Riviery. Nachází se ve velice klidné části. V blízkém okolí najdeme veškerou vybavenost - supermarkety, bary, restaurace, obchody a rozlehlý Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně, s barem/občerstvením, dobrodružným parkem plným visutých mostů a animací.

Každý apartmán má k dispozici trezor - použití zdarma, pračku, TV se satelitním příjmem, klimatizaci, Wi-Fi zdarma, jedno parkovací místo v oplocené zahradě.

Typy apartmánů:

Typ B pro 4 osoby -  přízemí: zadní část - obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, zahrádka - k dispozici stolek, židle, lehátka k opalování.První patro - ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou, balkón.

Typ C pro 5 osob v  prvním patře - obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa - k dispozici stolek, židle lehátko k opalování, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, každý pokoj má svůj balkón, koupelnu se sprchou.

Typ C pro 6 osob v přízemí - obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa a zahrádka - k dispozici stolek, židle, lehátka k opalování, ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, koupelna se sprchou.

Cena obsahuje

7x nájem za apartmán, spotřebu el. energie a vody, služby delegáta, povinné pojištění CK.

Cena neobsahuje

povlečení, ručníky, vratnou kauci 150 EUR/apartmán (platí se na místě při příjezdu), případnou turistickou taxu.

Odjezdová místa

České Budějovice, Český Krumlov, Kaplice, Písek, Praha, Prachatice, Strakonice, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 384

25. 5. - 3. 6. 2018, autobusem
od 3 290 Kč
 
25. 5. - 3. 6. 2018, autobusem
od 3 240 Kč
25. 5. - 3. 6. 2018, autobusem
od 11 970 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook