Villaggio Royal, Lignano

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, , bez dopravy
od 16 010 Kč

Popis hotelu

Poloha a vybavení: moderní a elegantní prázdninový komplex se 16 řadovými vilkami v centrální části Lignana, 500 m od pláže. Nachází se na klidném místě se spoustou zeleně. Je tak vhodným místem k dovolené plné odpočinku a k dětským hrám. Nedaleko se nachází i centrum Lignana Pinety a park Hemingway. V centru najdeme obchody, supermarkety, bary, pizzerie i restaurace.

Apartmány jsou vkusně zařízené a vybaveny Wi-Fi zdarma, TV se satelitem, mikrovlnou troubou i trezorem - použití zdarma, mají vlastní velkou, oplocenou zahradu se zahradním nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování.

Typy apartmánů:

Typ C pro 6 osob – s klimatizací, dvoupodlažní. Přízemí- obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč pro dvě osoby, stropní ventilátor, kuchyňka s myčkou, lednice s mrazákem, terasa, venkovní krb, oplocená zahrada. První patro - parketová podlaha, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s manželskou postelí, 1 koupelna se sprchovým koutem, 1 koupelna se sprchovým koutem s hydromasaží, terasy. Suterén - garáž, pračka.

Typ D pro 7 osob -  s klimatizací, dvoupodlažní. Přízemí – obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč pro 2 osoby, stropní ventilátor, kuchyňka s myčkou a lednice s mrazákem, terasa, WC, venkovní krb, oplocená zahrada. První patro - parketová podlaha, 1 ložnice s manželskou postelí s vlastní koupelnou a hydromasážní vanou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem, 1 koupelna se sprchovým koutem, terasy.Druhé patro – podkroví. Malá mansarda - bez klimatizace, se 2 samostatnými lůžky, přístupné přes točité schodiště a střešní okno. Suterén - velká garáž, pračka.

Cena obsahuje

7x nájem za apartmán, spotřebu el. energie a vody, služby delegáta, povinné pojištění CK.

Cena neobsahuje

povlečení, ručníky, vratnou kauci 150 EUR/apartmán (platí se na místě při příjezdu), případnou turistickou taxu.

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 288

22. 6. - 1. 7. 2018, autobusem
od 4 907 Kč
 
22. 6. - 1. 7. 2018, autobusem
od 5 188 Kč
22. 6. - 1. 7. 2018, autobusem
od 12 670 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook