Advent v Budapešti

 
  0 termínů, od , Advent, autobusem
od 2 690 Kč

Každoročně se okna jednoho z nejhezčích domu na Vörösmártyho náměstí mění v Adventní kalendář. Spojte s námi návštěvu této budapešťské speciality s podívanou na tradiční řemeslné výrobky na jednom z největších vánočních trhů v Evropě.

Program zájezdu

1. den

 odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách, prohlídka s průvodcem – Parlament, katedrála sv. Štěpána, nábřeží, Matyášův chrám na Hradním vrchu, výhled z Gellértu, Rybářská bašta, Rákocziho třída, vánoční trhy na Vörösmártyho náměstí - tento trh patří mezi největší v Evropě (tradiční lidové a řemeslné výrobky, pestrý kulturní program, perníčky, langoše či svařené víno...). Specialitou je Adventní kalendář. Okna jednoho z nejhezčích domů na náměstí, ve kterém sídlí kavárna Gerbeaud, vytvoří kalendář sestavený z reprodukcí děl 24 umělců. Ubytování v hotelu.

2. den

návštěva Szechényiho termálních lázní (největších v Budapešti), pramen (75 °C), je bohatý na minerály, účinný při léčbě pohybového ústrojí, revmatických a nervových potíží a lupénky. V lázních je 15 bazénů, 5 saun (použití v ceně vstupu). Návrat ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

1x ubytování se snídaní, dopravu, průvodce, pojištění CK.

Cena neobsahuje

komplexní pojištění - 33 Kč/os./den, vstupné do lázní Széchenyi od 4.300 HUF.

http://www.gellertfurdo.hu/static/baths/4/vip_images/11-b.jpg?Gell%C3%A9rt%20gy%C3%B3gyf%C3%BCrd%C5%91
https://en.wikipedia.org/wiki/Hungarian_Parliament_Building#/media/File:HUN-2015-Budapest-Hungarian_Parliament_(Budapest)_2015-01.jpg

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 9

26. 9. - 29. 9. 2019, autobusem
od 6 390 Kč
10. 10. - 13. 10. 2019, autobusem
od 5 990 Kč

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook