Györ a Debrecen

 
  0 termínů, od , Lázně, autobusem
od 10 990 Kč

Popis hotelu

HOTEL AQUATICUM Debrecen - wellness hotel (4 noci) Hotel se nachází v rekreační zóně města, uprostřeb parku, v blízkosti centra. S termálním areálem Aquaticum Spa, kde se nachází termální prameny s léčivou vodou o teplotě 33-38 st.C a Středomořské zážitkové koupele, je propojen krytou chodbou.

Ubytování: 1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s klimatizací, koupelnou, WC, TV, rádiem, telefonem, fénem, minibarem.

Stravování: polopenze

Odjezdová místa : Písek, Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň.

GYÖR a DEBRECEN - RELAXAČNÍ POBYT S DOPRAVOU     NOVINKA

Maďarská města Györ a Debrecen patří mezi města s největšími lázeňskými komplexy. Jednu noc strávíme v barokním městě Györ, v hotelu Famulus a moderních lázních Rába – Quelle. Poté přejedeme do města Debrecen, ležící ve východní části Maďarska v blízkosti rumunských hranic na okraji pusty. Město je proslulé svou bohatou historií a množstvím památek, dále výtečnýmí uzenářskými výrobky a vínem a především ho proslavily zdejší geotermální prameny a moderní termální lázně. Debrecínská léčivá voda má teplotu 65 st. a je vhodná pro léčbu pohybového aparátu, revmatismu, opotřebení kloubů a zánětech.

Program zájezdu

1. den

odjezd v ranních hodinách, příjezd do Györu hotelu Famulus, prohlídka historického centra Györu, ubytování, možnost návštěvy termálních lázní, večeře. Vstupné do lázní Rába -Quelle (2 950 HUF 3 hodiny).

2. den

po snídani odjezd do Debrecenu, ubytování v hotelu Aquaticum, koupání a relaxace v lázních, večeře.

3. - 5. den

koupání a relaxace v lázních Aquaticum Spa, procházka městem.

6. den

po snídani odjezd do ČR, příjez ve večerních hodinách.

 

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Český Krumlov, Písek AN st.1, Prachatice AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook