Gasthof Torrenerhof

 
  0 termínů, od , Lyže, autobusem
od 6 950 Kč

Popis a poloha: oblíbený rodinný s vedlejší budovou leží na klidném místě na okraji lesa, cca 2 km od centra Gollingu. Vedlejší budova je naproti gasthofu. Během zájezdu se bude lyžovat ve 4 velmi pěkných lyžařských střediscích, cesta naším autobusem trvá do každého cca 30-40 minut. Lyžování 1x ve Flachau, 1x Flachauwinkl, 1x Hochkönig a poslední den v Dachstein West.

Ubytování: Gasthof Torrenerhof *** v Gollingu - 2-4 lůžkové jednoduše vybavené pokoje mají koupelnu s WC, TV, některé s balkonem, 3. a 4. lůžko v pokoji je přistýlka.

Vybavení: v hlavní budově recepce, jídelna, společenská místnost s TV, wi-fi zdarma, výtah, malá diskotéka (není otevřená každý den). Ve vedlejší budově jsou pokoje pro hosty.

Stravování: lehké all inclusive – snídaně bufet, u snídaně je možné si připravit malou svačinu (obložený chléb), odpolední svačina (do 17.00 hodin), bohaté večeře formou menu o 3 chodech s možností výběru od 2. dne nebo formou bufetu. Nápoje neomezeně od 10.00 do 21.00 hodin jako např. točené pivo, stolní víno, nealko v určené jídelně, formou samoobsluhy.

Program zájezdu

1. - 6. den

příjezd na ubytování v podvečerních hodinách, ubytování. Další dny lyžování, poslední den po lyžování odjezd do ČR (převlečení v autobuse). Předpokládaný příjezd do ČR v nočních až ranních hodinách dle jednotlivých středisek a výstupních míst. První stravovací službou je večeře (buď v ceně zájezdu, nebo za příplatek) v den příjezdu a poslední je snídaně v den odjezdu, pokud není uvedeno jinak.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, 4x ubytování v gasthofu Torrenerhof s lehkým all inclusive, pobytovou taxu, ložní prádlo, delegáta.

Cena neobsahuje

komplexní pojištění 33kč/os/den, permanentka. Orientační ceny skupinových permanentek: 4 denní dospělí 171 Euro, děti ročník 2012-2003 83 Euro a junioři ročník 2002-2000 127 Euro.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Písek AN st.1, Praha Smíchov vl.nádraží, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 33

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook