Salzburg a lázně Rupertus Therme - trasa 2

 
  0 termínů, od , Lázně, , autobusem
od 1 210 Kč

Přímo v Salzburgu můžete navštívit historickém centrum na náměstích Domplatz a Residenzplatz, dále také náměstí Mira- bellplatz či nádvoří pevnosti Hohensalzburg. Odpoledne s námi navštívíte vyhlášené termální lázně Rupertus Therme, které jsou obklopené jedinečnou přírodní scenérií hor a na svém těle můžete vnímat uvolňující a léčivé působení teplých alpských slaných pramenů z Bad Reichenhallu. V lázních na vás čeká hned několik bazénů – například plavecký bazén, dále také bazén vnitřní i venkovní pro rodiny s dětmi s krásnou fontánou. Teplota vody se pohybuje od 32 °C do 40 °C. K tomu, abyste se koupali v mořské vodě, totiž vůbec nemusíte jet k moři, stačí navštívit právě tyto termální lázně. 

Program zájezdu

1. den

prohlídka historických památek města Salzburg, cca ve 14.30 hod. přejezd do Bad Reichenhallu – návštěva termálních lázní Rupertus Therme (4 hodiny), předpokládaný návrat ve večerních hodinách. 

Odjezd Prachatice – AN st. 1 v 6.15 hodin, Český Krumlov – AN st. BUS STOP v 7.00 hodin, Kaplice – čerpací stanice MOL v 7.20 hod. přes hraniční přechod Dolní Dvořiš 

Cena obsahuje

dopravu, pojištění léčebných výloh a připojištění úrazu, služby průvodce a vstupné do lázní.

Odjezdová místa

Český Krumlov AN st.BUS STOP, Kaplice, Mol (bývalý Agip), Prachatice AN st.1

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 35

22. 9. 2018, autobusem
od 660 Kč
28. 9. 2018, autobusem
od 980 Kč
29. 9. 2018, autobusem
od 1 270 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook