Slovinsko - malá země s velkým srdcem

  0 termínů, od , Poznávací zájezdy, autobusem
od 6 490 Kč

Krásná a nedotčená příroda slovinských hor, vodopády a jezera v kombinaci s koupáním na Jadranu. Řada památek UNESCO, jeskyně, hrady, jezera Bled a Bohinj a mnoho dalších...Slovinsko nabízí vše, co si o své dovolené můžete přát!

Program zájezdu

1. den - 1. den

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Příjezd do Slovinska. Velký okruh Julskými Alpami - nejkrásnější horská panoramata, Kranjska Gora – horské středisko a řeka Soča a další. Odjezd na ubytování, nocleh.

2. den - 2. den

Po snídani odjezd k jezeru Bled, s majestátním hradem na skále, který se tyčí nad jezerem. Fakultativně možnost návštěvy hradu (cesta na ostrůvek gondolami). Dále návštěva romantické soutěsky Vintgar (měří 1 400 m a je zakončená vodopádem). Odpoledne přejezd k jezeru Bohinj – největší slovinské jezero s průzračně čistou vodou, vodopád Savica, snad nejznámější a největší vodopád ve Slovinsku. Ubytování, nocleh.

3. den - 3. den

Po snídani odjezd na prohlídku romantického “loupežického hradu” ve skalách Predjamski grad. Dále navštívíme největší krápníkovou jeskyni v Evropě – Postojna jeskyně, jízda podzemním vláčkem, 20 km podzemních chodeb. Přejezd na ubytování, nocleh.

4. den - 4. den

Po snídani prohlídka přímořských letovisek Piran a Portorož. Volný program, možnost relaxace u moře a koupání. Večer odjezd domů.

5. den - 5. den

Ranní příjezd do ČR.

Cena obsahuje

dopravu zájez- dovým autobusem, 3x ubytování v hotelu***, 3x polopenzi, služby průvodce, info materiál a zákonné pojištění CK.

Cena neobsahuje

příplatek za 1/1 pokoj 700 Kč/osoba/noc, vstupné (cca 35 EUR), komplexní cestovní pojištění vč. storna zájez- du 27 Kč/os./den.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Český Krumlov, Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1, Tábor AN, st.22

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook