Benátky a ostrovy

 
  0 termínů, od , Poznávací zájezdy, autobusem
od 3 890 Kč

Dopřejte si víkendový poznávací zájezd do Benátek i s návštěvou tří nejznámějších ostrovů. Benátky každoročně lákají své návštěvníky na svojí neobyčejnou atmosféru města – vodní kanály, gondoly, četné palácové stavby, více než stovka kostelů a velmi pestrá historie. Rozkládají se na 117 malých ostrůvcích, uprostřed benátské laguny na severu Jaderského moře, a jsou právem považovány za jedno z nejromantičtějších a nejkrásnějších měst světa.

Program zájezdu

1. den - 1. den

Odjezd ve večerních hodinách, přes Rakousko. Noční přejezd do Itálie.

2. den - 2.den

Ráno odjezd lodí z přístavu Punta Sabbioni do Benátek. Prohlídka historického centra s průvodcem (náměstí Piazza San Marco s byzantskou bazilikou, Dóžecí palác, zvonice, most Ponte Rialto přes kanál Grande a mnoho dalších). Večer ubytování v letovisku Lido di Jesolo. Volno, nocleh.

3. den - 3. den

Přejezd lodí na benátské ostrovy: Murano, Burano a Torcello. (Murano – ostrov sklářů, fakultativně možnost navštívit sklárnu s výrobou místního tradičního skla, Burano – ostrov rybářů a krajek, pestrobarevné malované fasády domů a Torcello – nejmenší ostrov, kdysi hlavní sídlo biskupa, městečko s byzantskou katedrálou Santa Fosca, Attilův trůn). Odpoledne přejezd do Benátek, možnost individuální prohlídky muzeí, nebo fakultativně projížďka na gondole, nebo lze zvolit možnost celodenního pobytu (nákupy, koupání) v letovisku Lido di Jesolo. Večer odjezd do ČR.

4. den - 4.den

Příjezd v ranních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací, 1x ubytování v hotelu ve 1/2 pokojích, 1x snídani, služby průvodce, info materiál a zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena neobsahuje

vstupné do památkových objektů (cca 30 EUR), jízdenku na loď (36 hodin – cca
28 EUR), komplexní pojištění vč. storna 33 Kč/os./den, příplatek za 1/1 pokoj 600 Kč.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1, Tábor AN, st.22

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 662

Sleva 7%
4. 6. - 7. 6. 2020, autobusem
od 3 711 Kč
4. 7. - 6. 7. 2020, autobusem
od 1 100 Kč
 
24. 7. - 26. 7. 2020, autobusem
od 1 100 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook