Rezidence Colombo, Caorle

 
0 termínů, od , autobusem
od 3 698 Kč

Popis hotelu

Poloha: moderní apartmánový komplex s výbornou polohou je situován v centru Caorle - Spiaggia di Ponente, v okolí se nachází mnoho restaurací, barů, pizzerií a kaváren, v blízkostí jsou také tenisové kurty a minigolf, supermarket je vzdálený přibližně 500 m, příjemnou procházkou po pobřežní promenádě (cca 15 min.) je možné dojít až do historického centra města, rezidence je vhodná pro pobyty skupin různého zaměření - cca 500 m od komplexu se rozkládá park, ve kterém je možné si pronajmout plochy určené pro sportovní aktivity – basketbal, fotbal, tanec, aerobic, zumba, atd.

Pláž: 50 m, plážový servis k dispozici (slunečník + lehátko, křesílko).

Vybavení: bazén pro dospělé na střeše residence (zpravidla vyžadována koupací čepice), menší bazének pro děti, sluneční terasa s lehátky (počet míst omezen), výtah a parkoviště (1 parkovací místo pro každý apartmán), Wi-Fi u bazénu za příplatek.

Ubytování: moderně zařízené apartmány vybaveny klimatizací, TV a trezorem, většina je vybavena mikrovlnnou troubou a pračkou, každý apartmán má balkon nebo předzahrádku.

Apt typ A - pro 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a  2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení.

Apt typ B - pro 5 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení, 5. lůžko formou rozkládacího křesla, buď v obývací části, nebo v ložnici.

Apt typ C - pro 7 os.: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, jedním samostatným rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, 2. ložnice s palandou nebo 2 oddělenými lůžky, vlastní sociální zařízení.

Apt typ C atipico - pro 7 os.: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, jedním smaostatným rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky a vnitřním oknem, 2 ložnice s palandou nebo 2. oddělenými lůžky, vlastní sociální zařízení

Strava: vlastní

 

Cena obsahuje

cena vždy za celý apartmán a týden, služby delegáta, zákonné pojištění CK, plážový servis, závěrečný úklid.

Cena neobsahuje

Služby placené na místě pobytu: povinné: pobytová taxa 3,5 EUR/osoba od 11 let/pobyt, spotřeby energií (voda, elektřina, plyn) 50 Eur/týden, vratná kauce 100 Eur, fakultativní: ložní prádlo 35 EUR/typ A, 45 EUR/typ B, 55 EUR/typ C. Nutno objednat vždy předem v CK.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek, Praha, na Knížecí, Strakonice, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 751

Sleva 7%
4. 6. - 7. 6. 2020, autobusem
od 3 711 Kč
4. 7. - 6. 7. 2020, autobusem
od 1 100 Kč
 
24. 7. - 26. 7. 2020, autobusem
od 1 100 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook