Perly Vysokých a Nízkých Tater s lehkou turistikou, památky UNESCO a termály

  1 termín, od 06.08.2024, Poznávací zájezdy, autobusem
od 10 600 Kč

6-denní pobyt na Slovensku v oblasti Vysokých a Nízkých Tater, turistika v horách Vysoké a Nízké Tatry, k tomu hrady, zámky a zajímavá místa a také odpočinek hned v několika termálních lázních. Prostě pohodová dovolená s turistikou a koupáním.

Program zájezdu

1. - 6. den

1.den: Odjezd v ranních hodinách přes Brno na Slovensko. Zastávka ve Strečně - návštěva zříceniny unikátního hradu s úchvatnou polohou - vypíná se na skále nad řekou Váh. Odjezd na ubytování.
2. den: po snídani přejezd busem do Tatranské Lomnice - lanovkou na Skalnaté pleso - možnost lanovky na Lomnický štít, popř. na Lomnické sedlo, sestup přes Hrebienok do Starého Smokovce, eventuelně přes Malou Svišťovku do Tatranské Lomnice. Návrat na nocleh.
3. den: výlet busem do národního parku Nízké Tatry – Demänovská jeskyně Svobody, lanovkou na Chopok, v případě příznivého počasí pěší výlet na nejvyšší horu Nízkých Tater Ďumbier 2045 m. Návrat na ubytování a večeře.
4. den: Štrbské pleso - jedna z perel Tater, pěší tůra Mlynickou dolinou k vodopádu Skok – nejpůsobivější vodopád a kolem Štrbského plesa. Odjezd na ubytování, večeře.
5. den: Spišský hrad - monumentální zříceniny jednoho z největších hradů Evropy, Levoča - městská památková rezervace, kostel sv. Jakuba s největším gotickým oltářem světa. Vrbov - koupání v termálním koupališti. Návrat na nocleh.
6. den: Po snídani odjezd, zastávka v termálních lázních Bešeňová (cca 2 hod.), příjezd ve večerních hodinách

Cena obsahuje

5x nocleh - 2lůžkové ložnice s vl. přísl. v hotelu Hutnik II, 5x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná, doprava, průvodce, zákonné pojištění CK.

Cena neobsahuje

místní pobytovou taxu cca 2 EUR osoba/noc - platba na místě, vstupy a lanovky, příplatek za 1-lůžkový pokoj jednolůžkový pokoj 2400 Kč. Doporučná částka na vstupy cca 90 EUR.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov AN , Písek AN st.1

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
6. 8. - 11. 8. 2024 od 10 600 Kč Podrobný výpočet >>
Facebook