Hotel Hunguest Bük (bývalý Répce)

 
  2 termíny, od 12.10.2023, Lázně, autobusem
od 7 900 Kč

Městečko Bük a lázeňský areál Bükfürdö patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším maďarským termálním lázním a jsou nejblíže od českých hranic. Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32–38 °C, bazény vhodné pro sportování jsou naplněny vodou o teplotě 26–28 °C. Termální voda je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře.

Ubytování : jedná se o nově zrekonstruovaný hotel (bývalý Répce), který je propojen s termálnámi lázněmi krytou chodbou. Nově je místo Wellness ostrova k dispozici fitness centrum a sauny (finská, infračervená a parní kabina).

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje Premium (21m2) s možností přistýlky pro dítě do 12 let - mobilní lůžko, Pokoje jsou vybavené klimatizací, koupelnou se sprchou, fénem, županem, samostatné WC, SAT-TV, Wi-Fi, telefon, trezor, mini bar. Pokoje jsou bez balkonu, mají francouzské okno.

Strava : polopenze formou bufetu, nabízí se maďarskou, mezinárodní kuchyni. 

Hotelové služby : klimatizovaná restaurace, recepce 24 hod., dětský koutek, kuřácká zona je v hotelovém parku, uzavřené parkoviště je zdarma. 

Wellness služby : místo hotlového Wellnes ostrova je k dispozici fitness centrum, sauny (finská, infračervená a parní kabina). Hoteloví hosté navštěvují termální lázně krytou spojovací chodbou.

 

Termální lázně se rozkládají na ploše cca 5 000 m2, nachází se zde 27 bazénů.

Program zájezdu

1. - 4. den

1. den – odjezd v ranních hodinách, příjezd do hotelu, ubytování od 14.00 hod., koupání v termálním areálu, volný program, večeře s nápoji.

 

2.–3. den – snídaně, koupání, volný program, svačinky a večeře s nápoji.

 

4. den – snídaně, odjezd do ČR, návrat v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

3x ubytování s polopenzí formou bufetu, dopravu autobusem, technický doprovod, vstupné do termálních lázní v den příjezdu od 15:00 hod.. Poslední den již vstupné do lázní není v ceně zájezdu.

Cena neobsahuje

cestovní pojištění úrazu, léčebných výloh a storno - 45 Kč/osoba/den, pobytovou taxu - platí se na místě cca 2 EUR/osoba/noc od 18 let, příplatek za svoz z Prachatic 150 Kč/osoba.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Písek AN st.1, Prachatice AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
12. 10. - 15. 10. 2023 od 7 900 Kč Podrobný výpočet >>
2. 11. - 5. 11. 2023 od 7 900 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 17

Facebook