Třemi zeměmi na kole - Maďarskem, Slovinskem a Chorvatskem, s pobytem v termálních lázních

 
  1 termín, od 30.08.2023, Cykloturistika, autobusem
od 10 900 Kč

 Vydejte se s námi na pohodový cyklozájezd do maďarských termálních lázní Lenti, které se nacházení v jihozápadní části Maďarska v blízkosti slovinských a chorvatských hranic. V termálních lázních Lenti bude naše základna, uvítá vás zcela nový komplex termálních lázní a Park energie Sv. Jiří, který činí tyto lázně ojedinělými v celé Evropě, neboť leží ve styčných bodech blahodárných energetických linií, kde hosté, společným účinkem léčivé vody a místa s výjimečnou energií mohou lépe odpočívat, nabíjet se a léčit. Lenti je skvělým výchozím místem pro návštěvu sousedních států.

 

Kola: nejvhodnější trekingová, elektrokola musí být nahlášena předem při zakoupení zájezdu – příplatek 400 Kč.

Náročnost: lehká až středně těžká.

Délka tras: cca 150 km.

Odjezdová místa: Písek, Č. Budějovice, Třeboň.

Ubytování: v hotelu Balance Lenti**** v 1 a 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky, s klimatizací, koupelna se sprchou, WC, fénem, minibarem, sejfem, balkonem.

Stravování: bufetové snídaně s čerstvými bioprodukty, odpolední nabídka dezertů, večeře s menu o 5 chodech (čerstvé saláty, předkrmy, 2 druhy polévek, 3 hlavní jídla, která zahrnují chutně připravené maso, zdravou rybu, a vegetariánský chod, dezert, sýry). Při večeři neomezená konzumace nápojů (džusy z automatu, voda, víno, točené pivo a káva).

Program zájezdu

1. den

odjezd v ranních hodinách, odpoledne příjezd do termálních lázní Lenti, ubytování, koupání a relaxace v lázních, večeře.

2. den

cyklovýlet do slovinských lázní Lendava a do vinic Lendavských Goric s moderní rozhlednou Stolp Vinarium, Bukovniško jezero – Lenti, cca 55 km.

3. den

cyklovýlet přes chorvatské vinice Sveti Martin, Sveti Urban do Varaždinu (cca 70 km), lze zkrátit. Návrat busem.

4. den

cyklovýlet národním parkem Malý Balaton se zakončením v Keszthely u Balatonu, cca 50 km.

5. den

dopoledne závěrečné koupání v lázních a v odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Cena obsahuje

dopravu klimatizovaným autobusem s přívěsem na kola, 4 x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek, neomezený vstup do lázní včetně odjezdového dne, vstup do Parku energie Svatého Jiří, hotelové welness (4 druhy sauny), župan do lázní, WI-FI internet, komplexní pojištění, informační materiál, průvodce, zákonné pojištění CK.

Cena neobsahuje

pobytovou taxu cca 1,8 EUR/noc/osoba nad 18 let – platba na místě, příplatek 2 400 Kč za jednolůžkový pokoj, příplatek za elektrokolo 200 Kč.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Písek AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
30. 8. - 3. 9. 2023 od 10 900 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 15

27. 10. - 29. 10. 2023, autobusem
od 5 300 Kč
 
12. 10. - 15. 10. 2023, autobusem
od 7 900 Kč
 
2. 11. - 5. 11. 2023, autobusem
od 7 900 Kč
 
Facebook