Bad Füssing, Johannesbad - trasa 1 z Č. Budějovic, Č.Krumlova, Velešína a Kaplice

 
  1 termín, od 27.12.2023, Lázně, jednodenní, autobusem
od 940 Kč

Termální lázně Johannesbad v Bad Füssingu patří k nejmodernějším léčebným centrům a jsou zaměřené především na léčbu pohybového aparátu. V celém komplexu se nachází celkem 13 termálních bazénů s teplotou vody 27–39 stupňů. Hosté se koupají v bazénech se sirnou termální vodou z vlastního pramene Johannesquelle, který tryská z hloubky okolo 1000 m, a který je státem uznávaným léčivým pramenem. V areálu se nachází také 5 druhů saun (římská, turecká, indická, finská, inhalační parní lázeň) a také ledová jeskyně.

Program zájezdu

1. den - Trasa 1 - s odjezdem z Č. Krumlova a Č. Budějovic, Velešína a Kaplice

Odjezd Č. Budějovice – Dlouhá louka bývalý Peugeot v 7.00 hod., Č. Budějovice - Mariánské náměstí, bus zastávka v 7.05 hod., Č. Krumlov Špičák v 7:30 hod.,Velešín - čerp. stanice Benzina v 7.45 hod., Kaplice – čerp. stanice MOL v 7.55 hod. přes hraniční přechod Dolní Dvořiště směr Bad Füssing, šestihodinový pobyt v termálních lázních Johannesbad, návrat ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu, pojištění léčebných výloh a připojištění úrazu, služby průvodce, vstupné do termálních lázní Johannesbad (6 hodin).

Cena neobsahuje

vratnou zálohu 1 EUR za skříňku, příplatek za saunu (5 druhů) – cca 6 EUR.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, České Budějovice Mariánské nám., Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip), Včelná U Kaštanu, Velešín Benzina

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
27. 12. 2023 od 940 Kč Podrobný výpočet >>
Facebook