Salzburg a lázně Rupertus Therme v adventním čase

 
  1 termín, od 03.12.2022, Advent, jednodenní, autobusem
od 1 450 Kč

 Přímo v Salzburgu - městě UNESCO, můžete navštívit hned několik adventních a vánočních trhů v historickém centru na náměstích Domplatz a Residenzplatz, vánoční trh na náměstí Mirabellplatz či adventní trh nádvoří  pevnosti Hohensalzburg. Odpoledne s námi navštívíte vyhlášené termální lázně Rupertus Therme, které jsou obklopené jedinečnou přírodní scenérií hor a na svém těle můžete vnímat uvolňující a léčivé působení teplých alpských slaných pramenů z Bad Reichenhallu. V lázních na vás čeká hned několik bazénů – například plavecký bazén, dále také bazén vnitřní i venkovní pro rodiny s dětmi s krásnou fontánou. Teplota vody se pohybuje od 32 °C do 40 °C. K tomu, abyste se koupali v mořské vodě, totiž vůbec nemusíte jet k moři, stačí navštívit právě tyto termální lázně.  

Program zájezdu

1. den

Prohlídka historických památek města Salzburg, vánoční trhy, cca v 15.00 hod. přejezd do Bad Reichenhallu – návštěva termálních lázní Rupertus Therme (4 hodiny), předpokládaný návrat ve večerních hodinách. 

Odjezd Písek – AN st. 1 v 6.00 hod., České Budějovice – Dlouhá louka, parkoviště bývalý Peugeot v 6.45 hod., Český Krumlov Špičák v 7.15 hod., Kaplice – čerpací stanice MOL v 7.25 hod. přes hraniční přechod Dolní Dvořiště. 

Cena obsahuje

dopravu, pojištění léčebných výloh a připojištění úrazu, služby průvodce a vstupné do lázní.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
3. 12. 2022 od 1 450 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 12

Facebook