Hotel Thermal Varga/Aqua, Velký Meder s dopravou v ceně

  2 termíny, od 25.04.2024, Lázně, autobusem
od 7 300 Kč

Popis hotelu

Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder. Termální prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1500 metrů o teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia, v bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m². Na podzim 2010 byl otevřen nový krytý rodinný zábavní sladkovodní bazén. Celý areál je umístěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků, a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus.

Poloha: velmi příjemný rodinný hotel s individuálním přístupem ke klientům leží cca 100 m od vstupu do termálních lázní a cca 600 m od centra  městečka.

Vybavení: recepce s 24 hodinovou službou, klimatizovaná restaurace, lobby bar, dětský koutek, kulečník, stolní fotbal, letní terasa s posezením, dětské hřiště, ping pong, animační programy, půjčovna kol pro hosty hotelu zdarma.

Pokoje: dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, koupelna s WC a sprchovým koutem, fén, TV-SAT, telefon, trezor, lednička, WI-FI zdarma. nově kávový set na pokoji s instantní kávou, čajem cukrem. Většina pokojů je s balkonem. 

Pokoje se nachází v nové části hotelu Thermal Varga – hotelu Aqua (nově otevřená budova v roce 2015 naproti hlavní budově hotelu Thermal Varga).

Stravování: polopenze formou bufetu – velmi chutná domácí strava, v ceně k večeři nealkoholický nápoj a 1.večer uvítací přípitek.

Jídelna je v hlavní budově.

 

 

Program zájezdu

1. - 4. den

1.den: odjezd v ranních hodinách, ubytování od 14:00 hod., koupání, volný program.

2.-3.den: koupání a relaxace v termálním areálu.

4.den: po snídaní odjezd v 9:30, při zpáteční cestě zastávka v maďarském Györu, možnost nákupu.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, 3x ubytování s polopenzí, vstupné do termálního koupaliště (v den příjezdu od 14:00 hod., 2. a 3. den celodenní, v den odjezdu již vstupné není), služby delegáta a pojištění CK.

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění (45 Kč/os./dn), pobytovou taxu - 1 EUR/osoba/noc - platí se od 3 let, možnost přikoupení oběda - 230 Kč/oběd/osoba. Příplatek za svoz z Prachatic - 200 Kč/osoba.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Písek AN st.1, Prachatice AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
25. 4. - 28. 4. 2024 od 7 300 Kč Podrobný výpočet >>
3. 10. - 6. 10. 2024 od 7 600 Kč Podrobný výpočet >>
Facebook