Slovinsko - malá země s velkým srdcem

  1 termín, od 13.09.2023, Poznávací zájezdy, autobusem
od 9 990 Kč

Krásná a nedotčená příroda slovinských hor, vodopády a jezera v kombinaci s koupáním na Jadranu. Řada památek UNESCO, jeskyně, hrady, jezera Bled a Bohinj a mnoho dalších...Slovinsko nabízí vše, co si o své dovolené můžete přát!

 

Odjezdová místa: Strakonice, Písek, Č. Budějovice, Č.Krumlov, Velešín, Kaplice

Program zájezdu

1. den

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Příjezd do Slovinska. Velký okruh Julskými Alpami - nejkrásnější horská panoramata, Kranjska Gora – horské středisko. Odjezd na ubytování, nocleh.

2. den

Po snídani odjezd k jezeru Bled, s majestátním hradem na skále, který se tyčí nad jezerem. Fakultativně možnost návštěvy hradu (cesta na ostrůvek gondolami). Dále návštěva romantické soutěsky Vintgar (měří 1 400 m a je zakončená vodopádem). Odpoledne přejezd k jezeru Bohinj – největší slovinské jezero s průzračně čistou vodou, vodopád Savica, snad nejznámější a největší vodopád ve Slovinsku. Ubytování, nocleh.

3. den

Po snídani odjezd na prohlídku romantického “loupežického hradu” ve skalách Predjamski grad. Dále navštívíme největší krápníkovou jeskyni v Evropě – Postojna jeskyně, jízda podzemním vláčkem, 20 km podzemních chodeb. Přejezd na ubytování, nocleh.

4. den

Po snídani prohlídka přímořských letovisek Piran a Portorož. Volný program, možnost relaxace u moře a koupání. Večer odjezd domů.

5. den

Ranní příjezd do ČR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena obsahuje

dopravu zájezdovým autobusem, 3x ubytování v hotelu***, 3x polopenzi, služby průvodce, info materiál a zákonné pojištění CK.

Cena neobsahuje

příplatek za 1/1 pokoj 2100 Kč, vstupné (cca 50 EUR), komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 45 Kč/os./den.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1, Velešín Benzina

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
13. 9. - 17. 9. 2023 od 9 990 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 2

13. 9. - 17. 9. 2023, autobusem
od 9 990 Kč
 
4. 9. - 10. 9. 2023, autobusem
od 13 990 Kč
 
Facebook