Debrecen - hotel AQUATICUM Novinka

 
  0 termínů, od , Lázně, autobusem
od 9 450 Kč

Popis hotelu

HOTEL AQUATICUM Debrecen - wellness hotel (4 noci) Hotel se nachází v rekreační zóně města, uprostřeb parku, v blízkosti centra. S termálním areálem Aquaticum Spa, kde se nachází termální prameny s léčivou vodou o teplotě 33-38 st.C a Středomořské zážitkové koupele, je propojen krytou chodbou.

Ubytování: 1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s klimatizací, koupelnou, WC, TV, rádiem, telefonem, fénem, minibarem.

Stravování: polopenze

Odjezdová místa : Písek, Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň.

DEBRECEN - RELAXAČNÍ POBYT S DOPRAVOU v hotelu AQUATICUM   NOVINKA

Maďarské město Debrecen patří mezi města s největšími lázeňskými komplexy. Ležící ve východní části Maďarska v blízkosti rumunských hranic na okraji pusty. Město je proslulé svou bohatou historií a množstvím památek, dále výtečnýmí uzenářskými výrobky a vínem a především ho proslavily zdejší geotermální prameny a moderní termální lázně. Debrecínská léčivá voda má teplotu 65 st. a je vhodná pro léčbu pohybového aparátu, revmatismu, opotřebení kloubů a při léčbě zánětů.

Program zájezdu

1. den

odjezd v ranních hodinách, příjezd do Debrecenu v odpoledních hodinách, ubytování, relaxace v termálních lázních, večeře. 

2. - 4. den

koupání a relaxace v lázních Aquaticum Spa, prohlídka historického centra Debrecenu s průvodcem.

4. den

po snídani odjezd do ČR, příjez ve večerních hodinách.

 

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Český Krumlov AN st.BUS STOP, Český Krumlov, Špičák , Písek AN st.1, Prachatice AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 13

21. 11. - 24. 11. 2019, autobusem
od 5 890 Kč
30. 11. - 1. 12. 2019, autobusem
od 2 690 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook