Bad Griesbach - trasa 1 z Č. Krumlova, Č.Budějovic, Velešína a Kaplice

 
  2 termíny, od 28.09.2021, Lázně, jednodenní, autobusem
od 750 Kč

Léčivá síla minerální vody prýští z hloubky 1 522 m a je vhodná jak pro relaxaci, tak i pro zlepšení zdravotního stavu. Velký lázeňský komplex s 13 termálními bazény s teplotou vody  18–37 °C se rozkládá na ploše cca 1 600 m2.

Za vyzkoušení stojí turecké lázně zvané Hamam, kde si krásně prohřejete a očistíte tělo a opustí vás bolení hlavy, či rýma. Během pobytu si užijete parní saunu s různou intenzitou a vůní. Osvěžit se můžete i v bazénku nebo si můžete objednat pěnovou masáž od pravého Turka. Nakonec se v zapůjčeném županu vychutnáte silný čaj a ovoce v místnosti určené pro relaxaci.

Program zájezdu

1. den - Trasa 1 - s odjezdem z Č.Krumlova, Č. Budějovic, Velešína a Kaplice

Odjezd Č. Krumlov  Špičák v 6.25 hod., Č. Budějovice – Dlouhá louka bývalý Peugeot v 7.00 hod., Mariánské náměstí, bus zastávka v 7.05 hod., Velešín čerp.stanice Benzina v 7.20 hod.,  Kaplice čerp.stanice MOL v 7:30 hod. přes hraniční přechod Dolní Dvořiště směr Bad Griesbach, pobyt v termálních lázních (5 hodin), návrat ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu, pojištění léčebných výloh a připojištění úrazu, služby průvodce, vstupné do termálních lázní Bad Griesbach (5 hodin).

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, České Budějovice Mariánské nám., Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip), Velešín Benzina

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
28. 9. 2021 od 750 Kč Podrobný výpočet >>
13. 11. 2021 od 750 Kč Podrobný výpočet >>

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook