Termální lázně Chocholow a krásy Oravy - novinka

  1 termín, od 30.09.2021, Lázně, autobusem
od 6 690 Kč

Poznejte s námi nádherná místa Oravského kraje, který se nachází na pomezí s Polskem a patří k nejnavštěvovanějším regionům na Slovensku. Bydlet budeme v hotelu Orava ve vesničce Vitanova, která se nachází necelých 10 km od největších polských Chocholowských termálních lázní, postavených v roce 2016, kde se léčí především kožní a revmatické onemocnění a poúrazové stavy.

Chocholowské termální lázně : největší polské termální lázně, vybudované v r. 2016, nachází se zde cca 30 bazénů venkovních i vnitřních s teplotou vody 32-36°C – vířivky, masážní vany, vany s léčivou vodou, vana se slanou vodou, venkovní bazén s výhledem na štíty Tater, 3 tobogány atd.. Lázně jsou vhodné pro léčbu kožních, pohybových a poúrazových onemocnění.

Odjezdová místa: Písek, Prachatice, Český Krumlov, České Budějovice, Tábor.

Program zájezdu

1. den

Odjezd v ranních hodinách na Slovensko, po cestě návštěva dřevěného kostela Všech svatých v Tvrdošíně (památka UNESCO), ubytování v hotelu Orava. Po večeři návštěva Chocholowských termálních lázní – koupání cca 3 hod..

2. den

Celodenní návštěva Chocholowských termálních lázní.

3. den

Po snídani výlet do polského horského města Zakopané – prohlídka města s návštěvou známé tržnice a návštěvou muzea sýrů Oštěpků, které se zde vyrábí dle staré tradice z ovčího mléka – uvidíte výrobu a rovněž si za zajímavou cenu můžete sýry zakoupit. Dále výlet zubačkou na Gubalowku (1120 m), odkud jsou fantastické výhledy na polské štíty Tater. Pro zájemce možnost vycházky na Butorowy vrch (1160m). Po příjezdu na hotel možnost návštěvy termálních lázní.

4. den

Po snídani odjezd do ČR a po cestě zpět možnost plavby na vorech (pltích) po řece Oravě pod Oravským hradem  - velmi atraktivní.. Příjezd ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu Orava *** ve vesničce Vitanova s polopenzí, vstupné do termálních lázní (1. a 3.den - 3 hod. vstupné, 2. den celodenní vstupné), vstupné do muzea sýra Oštěpků, průvodce.

Cena neobsahuje

zubačku na Gubalowku (cca 25 zl.osoba), plavbu na voru 14 EUR dosp.osoba, senioři nad 60+let cca 10 Eur, cestovní komplexní pojištění včetně storna) – 35 Kč/os./den, příplatek za 1-lůžkový pokoj 1 300 Kč, pobytovou taxu 1 €/noc - platí se na místě

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Písek AN st.1, Prachatice AN st.1, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
30. 9. - 3. 10. 2021 od 6 690 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 1

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook