Vídeňská ZOO - nejstarší ZOO na světě

 
  1 termín, od 28.08.2021, Poznávací zájezdy, jednodenní, autobusem
od 570 Kč

Vídeňská zoologická zahrada Schönbrunn je nejstarší zoologickou zahradou na světě. V roce 1752 nechal císař František I. Štěpán Lotrinský, manžel Marie Terezie, zřídit zvěřinec kolem centrálního pavilonu. Zpočátku směli jeho menažérii „vzácných zvířat“ navštěvovat pouze členové císařské rodiny a urození hosté. Od roku 1778 byla o nedělích zpřístupněna také všem „slušně oblečených osobám“.

V dnešní době uvítá zoologická zahrada Schönbrunn ročně více než dva miliony příchozích a je oblíbeným místem odpočinku návštěvníků Vídně z celého světa. Během více než 260 let se původní císařův zvěřinec proměnil v jednu z nejmodernějších a nejkrásnějších zoologických zahrad světa. Vznešené prostředí zůstalo po celá dlouhá staletí zachováno a ještě dnes vytváří působivou atmosféru. Souhra historických prvků a moderního vybavení dodává zoologické zahradě zvláštní kouzlo.

Program zájezdu

1. den

Odjezd : Písek AN st.č.1 - v 5.15 hod., Č.Budějovice – Dlouhá louka, Peugeot v 6.10 hod, Třeboň – čerp.stanice Shell v 6.35 hod. přes hraniční přechod Halámky. Celodenní pobyt v ZOO Schönbrunn – Vídeň. Návrat ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu, celodenní vstupné do zoo, pojištění léčebných výloh a úrazu, služby průvodce.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Písek AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
28. 8. 2021 od 570 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 24

14. 8. 2021, autobusem
od 1 050 Kč
 
11. 9. 2021, autobusem
od 930 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook