Vídeňská ZOO - nejstarší ZOO na světě

 
  0 termínů, od , Poznávací zájezdy, autobusem
od 560 Kč

Vídeňská zoologická zahrada Schönbrunn je nejstarší zoologickou zahradou na světě. V roce 1752 nechal císař František I. Štěpán Lotrinský, manžel Marie Terezie, zřídit zvěřinec kolem centrálního pavilonu. Zpočátku směli jeho menažérii „vzácných zvířat“ navštěvovat pouze členové císařské rodiny a urození hosté. Od roku 1778 byla o nedělích zpřístupněna také všem „slušně oblečených osobám“.

V dnešní době uvítá zoologická zahrada Schönbrunn ročně více než dva miliony příchozích a je oblíbeným místem odpočinku návštěvníků Vídně z celého světa. Během více než 260 let se původní císařův zvěřinec proměnil v jednu z nejmodernějších a nejkrásnějších zoologických zahrad světa. Vznešené prostředí zůstalo po celá dlouhá staletí zachováno a ještě dnes vytváří působivou atmosféru. Souhra historických prvků a moderního vybavení dodává zoologické zahradě zvláštní kouzlo.

Program zájezdu

1. den

Odjezd : Písek AN st.č.1 - v 5.15 hod., Č.Budějovice – Dlouhá louka, Peugeot v 6.10 hod, Třeboň – čerp.stanice Shell v 6.35 hod. přes hraniční přechod Halámky. Celodenní pobyt v ZOO Schönbrunn – Vídeň. Návrat ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu, celodenní vstupné do zoo, pojištění léčebných výloh a úrazu, služby průvodce.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Písek AN st.1, Třeboň Shell

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 18

26. 10. 2019, autobusem
od 580 Kč
 
30. 11. 2019, autobusem
od 680 Kč
 
30. 11. 2019, autobusem
od 610 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook