Hotel Thermal Varga/Aqua, Velký Meder vl.dopravou 5 nocí

  1 termín, od 03.12.2020, Lázně, bez dopravy
od 1 322 Kč

Popis hotelu

Poloha: velmi příjemný rodinný hotel s individuálním přístupem ke klientům leží cca 100 m od vstupu do termálních lázní a cca 600 m od centra  městečka.

Vybavení: recepce s 24 hodinovou službou, klimatizovaná restaurace, lobby bar, dětský koutek, kulečník, stolní fotbal, letní terasa s posezením, dětské hřiště, ping pong, animační programy, půjčovna kol pro hosty hotelu zdarma.

Pokoje: dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, koupelna s WC a sprchovým koutem, fén, TV-SAT, telefon, trezor, lednička, WI-FI zdarma. Většina pokojů je s balkonem. 

Pokoje se nachází v nové části hotelu Thermal Varga – hotelu Aqua (nově otevřená budova v roce 2015 naproti hlavní budově hotelu Thermal Varga).

Stravování: polopenze formou bufetu – velmi chutná domácí strava, v ceně k večeři nealkoholický nápoj, nebo pohár vína. 

Jídelna je v hlavní budově.

Cena obsahuje

ubytování s bohatou polopenzí (počet nocí dle tabulky), vstupné do termálního areálu po celou dobu pobytu (dle počtu nocí – např.2 noci= dvoudenní vstupné atd.), zapůjčení županu (pouze pro dospělé), uvítací koktail při 1.večeři, nápoj k večeři (nealkoholický nápoj, nebo pohár vína), pojištění CK.

Cena neobsahuje

parkovné 3 EUR/den, pobytovou taxu 1 EUR/den, pojištění léčebných výloh a úrazu (17 Kč/os./den), komplexní pojištění (27 Kč/os./den).

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
3. 12. - 22. 12. 2020 od 1 322 Kč / noc Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 4

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook