Menorca Vacances Resort

  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, letecky
od 16 490 Kč

Popis hotelu

Menorca, druhý největší ze Španělských Baleárských ostrovů je pravou perlou Středomoří. Pobřeží ostrova je lemováno spoustou menších malebných zátok s křišťálově čistou vodou a neporušenou přírodou. Ostrov je i přes svoji malou rozlohu proslulý rozmanitou krajinou s panenskou přírodou a malebnými vesničkami. Hlavním městem Menorcy je Mahon, který se pyšní nejdelším přírodním přístavem ve Španělsku i celé Evropě (6 km). Kromě hlavního města stojí za návštěvu rovněž například město Ciutadella nebo poutní místo a zároveň nejvyšší hora ostrova, Monte Toro. Pokud patříte do kategorie senior 55+ a chcete strávit dovolenou obklopeni panenskou přírodou a malebnou krajinou a poznat místa, jaká jinde v Evropě nenajdete, potom je Menorca tou pravou destinací pro Váš zájezd!

 

Poloha: Resort se nachází asi 2 km od města Ciutadela a cca 50m od menší písčité pláže. V okolí se nacházejí bary, restaurace, supermarkety a autobusová zastávka. Doba transferu z letiště do hotelu cca 45 min.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek, Wi-fi zóna, venkovní bazén, zahrada, lehátka a slunečníky u bazénu.

Pokoje: Ubytování v apartmánech s klimatizací, WC/koupelnou, vysoušečem vlasů, oddělenou obývací místností s jídelním koutem a kuchyňkou, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Stravování: Polopenze formou bufetu včetně 0,35l vody a 0,2l vína. Příplatek za plnou penzi 1 600 Kč/os.

Pláž: Menší písčitá pláž se nachází cca 50m od resortu.

Cena obsahuje

zpáteční letenka Praha – Mahon – Praha (včetně všech poplatků), transfer letiště – hotel – letiště, ubytování na7 nocí, polopenze, 1x výlet (může být spojen s transferem z/na letiště), služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.

Cena neobsahuje

fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu 33kč/os/den, případnou pobyt. taxu dle vyhlášky místních úřadů

Odjezdová místa

Praha

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook