Apartmány Croatia, Sv. Filip i Jakov

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, , bez dopravy
od 7 200 Kč

Popis hotelu

Poloha: apartmány se nacházejí v rekreačním areálu „Croatia“, 100 m od pláže a cca 300 m od centra městečka Sv. Filip i Jakov.


Apartmány: všechny apartmány mají klimatizaci, SAT/TV, trezor a Wi-Fi připojení.


B3: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s jedním lůžkem, koupelna, WC, kuchyně, terasa nebo balkon (velikost 27,5 m²). Apartmány jsou umístěny v přízemí nebo v 1. patře.


C4: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), koupelna, WC, kuchyně, terasa nebo balkon (velikost 39 m²). Apartmány jsou umístěny v apartmánové budově v přízemí, v 1. patře a v 2. patře.


D5: dvě dvoulůžkové ložnice (1x s francouzským lůžkem, 1x se dvěma samostatnými lůžky), obývací pokoj s jedním lůžkem, koupelna, WC, kuchyně, terasa nebo balkon (velikost 35,5 m²). Apartmány jsou umístěny v přízemí nebo v 1. patře.


E6: jednopodlažní: dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se dvěma lůžky, koupelna, WC, kuchyně, balkon (velikost 47 m²). Mezonetové: v 1. patře se nachází kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a balkon, ve 2. patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna, WC a střešní terasa (velikost 70 m²). Možnost 1 přistýlky.


Stravování: vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří v restauraci hotelu Alba (snídaně i večeře formou bufetu).


Pláž: oblázková, 100 m od apartmánů.

Cena obsahuje

7x ubytování, pobytovou taxu, služby delegáta, pojištění CK.

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook