Potřebujete poradit? Volejte zdarma: 800 50 50 40

O nás

Vážení a milí přátelé,

        rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a důvěru, kterou již několik let projevujete cestovní kanceláři SATURN  a představili Vám nový katalog pobytových, poznávacích a cykloturistických zájezdů pro rok 2017.

         Jsme velmi potěšeni, že každým rokem zaznamenáváme nárůst zákazníků. V  loňském roce využilo služeb cestovní kanceláře SATURN více než 12 tisíc zákazníků. Také nás velmi těší, že mnozí se k nám vracejí a vybírají si z naší nabídky opakovaně.

         Po úspěšné sezóně v roce  2016 je nabídka zájezdů  v našem katalogu opět bohatší a rozšířená o ubytovací kapacity v některých oblíbených letoviscích. Najdete v něm řadu známých a žádaných míst v oblasti celého chorvatského pobřeží, dále známá letoviska v severní Itálii a ve Španělsku. Velmi žádané byly v loňském roce letecké zájezdy pro seniory, které jsme v našem katalogu  rozšířili.   V letošní nabídce jsou rovněž oblíbené krátkodobé pobyty v termálních lázních v Maďarsku s přímým odjezdem z jižních Čech a také relaxační víkendy v Bad Füssingu ve velmi kvalitním hotelu s polopenzí. Také velmi žádané cykloturistické zájezdy jsme rozšířili o cyklozájezdy do Chorvatska, oblasti Makarské riviery.

 

          Cestovní kancelář SATURN je podnikatelským střediskem akciové společnosti ČSAD AUTOBUSY České Budějovice. Od roku 2003 je naším  majitelem rakouská firma ÖBB – Postbus GmbH.

          Dne 21.5. 2003 jsme obdrželi koncesní listinu pod evidenčním číslem 3301101-46935-00, vydanou Obecním živnostenským úřadem České Budějovice. Všechny zájezdy v tomto katalogu jsou pojištěny u Generali pojišťovny a.s. ve smyslu zákona 159/1999 Sb. pod obchodním  názvem ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. Po celou dobu působení na trhu cestovního ruchu prokazuje cestovní kancelář SATURN svoji serióznost a stabilitu se silným ekonomickým zázemím dopravní společnosti ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. Díky této skutečnosti nabízíme svým zákazníkům nejen ověřenou kvalitu poskytovaných služeb, ale i naprostou finanční jistotu a spolehlivost vlastních autobusů na našich zájezdech.

           Pokud Vás naše nabídka zaujme, dovolenou si můžete zarezervovat nejen ve čtyřech našich pobočkách a to v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Písku a Prachaticích, nebo u provizních prodejců, ale také po internetu na webových stránkách www.cksaturn.cz. Kromě příznivých cen Vám nabízíme i několik atraktivních slev za včasnou rezervaci.

Věříme, že Vás náš pečlivě připravovaný katalog na sezónu roku 2017 při Vašem výběru zaujme a strávíte příjemnou dovolenou s cestovní kanceláří ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s..

          

             Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků cestovní kanceláře SATURN

 

Bezplatná infolinka: 800 50 50 40

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit

Facebook