Privátní penziony v Abtenau

 
  0 termínů, od , Lyže, autobusem
od 3 690 Kč

Popis a poloha: privátní penziony jsou rozmístěny v rámci celého Abtenau, cca 15 minut jízdy naším autobusem od Russbachu v lyžařském středisku Dachstein – West.

Ubytování: 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. 4 lůžkové pokoje doporučujeme jen rodinám s 2 malými dětmi.

Vybavení: místnost, kde se podávají snídaně.

Stravování: rozšířená servírovaná snídaně v penzionech. Večeře si řeší účastníci zájezdu individuálně. V centru Abtenau se nachází restaurace.

Program zájezdu

1. - 5. den

příjezd na ubytování v ranních hodinách, převlečení do lyžařského v místnosti k tomu určené, odjezd na lyžování. Další dny lyžování, poslední den po lyžování odjezd do ČR (převlečení v autobuse). Předpokládaný příjezd do ČR v nočních až ranních hodinách dle jednotlivých výstupních míst. První stravovací službou je večeře (buď v ceně zájezdu, nebo za příplatek) v den příjezdu a poslední je snídaně v den odjezdu.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, 2x ubytování v privátních penzionech v Abtenau ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, 2x snídani, delegáta, pobytovou taxu, ložní prádlo.

Cena neobsahuje

komplexní pojištění 33kč/os/den, permanentka. Orientační ceny skupinových permanentek: 3 denní dospělí 112 Euro, děti roč. 2003-2012 45 Euro, junioři roč. 2002-2000 81 Euro.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Písek AN st.1, Praha Smíchov vl.nádraží, Tábor

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook