Štýrsko - po stopách UNESCO s relaxací v termálních lázních

 
  0 termínů, od , Poznávací zájezdy, , autobusem
od 7 990 Kč

Popis hotelu

Štýrsko - po stopách UNESCO

Vydejte se s námi do druhé největší spolkové země Rakouska, která je nazývána „zeleným srdcem Rakouska“ a má návštěvníkům rozhodně co nabídnout: kouzelnou krajinu štýrských hor a vinic, pozoruhodnou architekturu, památky UNESCO, termální lázně a výborné víno. Kraj Štýrsko je skutečným rájem pro turisty.

Naše putování začneme v hlavním městě Grazu (UNESCO)), kde si prohlédneme historické centrum a zámecký vrch Schlossberg se známou hodinovou věží. Další den navštívíme slavný hřebčín v Piberu, proslulý chovem bílých lipicánů. Další významnou památkou UNESCO je zámek Eggenberg s vládními komnatami a překrásným parkem. Naše putování po Štýrsku zakončíme relaxací v maďarských lázních Szentgothard, které se nacházejí v blízkosti rakouských hranic.

Program zájezdu

1. den

 v ranních hodinách odjezd do Grazu, prohlídka historického centra, zámecký vrch Schlossberg s hodinovou věží a penvost, dále Zemský dvůr, futuristický umělý ostrov Murinsel a proslulý Dům umění, mauzoleum Ferdinanda II., hrad, ubytování a večeře.

2. - 3. den

po snídani návštěva barokního zámku Eggenberg (UNESCO) a slavné růžové zahrady, přejezd do Piberu prohlídka slavného hřebčína, kde se chovají lipicáni. Při zpáteční cestě zastávka v Bärnbachu – kostel Sv. Barbory, renovovaný architektem Hundertwasserem. Návrat do hotelu, večeře.

3. den

po snídani návštěva vinařského městečka Leibnitz – město proslulé pěstováním vína a dýní, prohlídka města a zámku Seggau, přejezd do termálních lázní maďarského městečka Szentgothard, ubytování, večeře.

4. den

relaxace v lázních, středomořské prostředí. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 32

26. 10. 2018, autobusem
od 560 Kč
 
24. 11. 2018, autobusem
od 560 Kč
 
1. 12. 2018, autobusem
od 660 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook