Štýrsko - po stopách UNESCO s relaxací v termálních lázních

 
  0 termínů, od , Poznávací zájezdy, autobusem
od 7 990 Kč

Popis hotelu

Štýrsko - po stopách UNESCO

Vydejte se s námi do druhé největší spolkové země Rakouska, která je nazývána „zeleným srdcem Rakouska“ a má návštěvníkům rozhodně co nabídnout: kouzelnou krajinu štýrských hor a vinic, pozoruhodnou architekturu, památky UNESCO, termální lázně a výborné víno. Kraj Štýrsko je skutečným rájem pro turisty.

Naše putování začneme v hlavním městě Grazu (UNESCO)), kde si prohlédneme historické centrum a zámecký vrch Schlossberg se známou hodinovou věží. Další den navštívíme slavný hřebčín v Piberu, proslulý chovem bílých lipicánů. Další významnou památkou UNESCO je zámek Eggenberg s vládními komnatami a překrásným parkem. Naše putování po Štýrsku zakončíme relaxací v maďarských lázních Szentgothard, které se nacházejí v blízkosti rakouských hranic.

Program zájezdu

1. den

 v ranních hodinách odjezd do Grazu, prohlídka historického centra, zámecký vrch Schlossberg s hodinovou věží a penvost, dále Zemský dvůr, futuristický umělý ostrov Murinsel a proslulý Dům umění, mauzoleum Ferdinanda II., hrad, ubytování a večeře.

2. - 3. den

po snídani návštěva barokního zámku Eggenberg (UNESCO) a slavné růžové zahrady, přejezd do Piberu prohlídka slavného hřebčína, kde se chovají lipicáni. Při zpáteční cestě zastávka v Bärnbachu – kostel Sv. Barbory, renovovaný architektem Hundertwasserem. Návrat do hotelu, večeře.

3. den

po snídani návštěva vinařského městečka Leibnitz – město proslulé pěstováním vína a dýní, prohlídka města a zámku Seggau, přejezd do termálních lázní maďarského městečka Szentgothard, ubytování, večeře.

4. den

relaxace v lázních, středomořské prostředí. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 71

26. 1. 2019, autobusem
od 720 Kč
 
2. 2. 2019, autobusem
od 800 Kč
3. 2. - 8. 2. 2019, autobusem
od 6 690 Kč
 

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook