Karlovy Vary - lázeňské město s tajemstvím třináctého pramene

 
  1 termín, od 07.05.2022, Poznávací zájezdy, jednodenní, autobusem
od 1 190 Kč

Karlovy Vary, největší české lázeňské město s více než 650 lety lázeňské tradice. Symbolem Karlových Varů je bez pochyby Vřídlo, gejzír horké minerální vody o 72 °C. Gejzír Vřídla, unikátní přírodní úkaz, vydá za minutu průměrně 2 000 litrů minerální vody a díky vysokému tlaku vystřikuje až do výšky 12 metrů. Dále Vás čeká prohlídka všech čtyř kolonád s návštěvou historického centra. Neméně atraktivní částí programu je také návštěva muzea Jana Bechera s degustací tohoto tradičního, vysoce kvalitního bylinného likéru, označovaného jako léčivé tajemství třináctého pramene.

Program zájezdu

1. den


Odjezd Český Krumlov – Špičák v 5.30 hod., České Budějovice – Dlouhá louka bývalý Peugeot v 6.00 hod., Písek – AN. st. č. 1 v 6:45 hod. směr Karlovy Vary. Vyhlídková jízda kabelovou lanovkou Diana, návštěva Vřídla s exkurzí do podzemí, prohlídka čtyř kolonád, návštěva historického centra, návštěva pravoslavného kostelu sv. Petra a Pavla a exkurze do muzea Jana Bechera s degustací lahodného nápoje.

Cena obsahuje

vyhlídkovou jízdu lanovkou Diana, návštěvu Vřídla s exkurzí do podzemí, návštěvu pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla a vstup do muzea Jana Bechera s degustací. Dále dopravu a služby průvodce.

Cena neobsahuje

vstupné do ostatních památkových objektů.

Karlovy Vary - lázeňské město
Karlovy Vary - vřídlo
Karlovy Vary - vřídlo
Karlovy Vary - muzeum Jana Bechera s degustací

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, Český Krumlov, Špičák , Písek AN st.1

Odjezdová místa

Termíny a ceny

Termíny Cena za dospělého Další možnosti
7. 5. 2022 od 1 190 Kč Podrobný výpočet >>
Zobrazit vše >

Mohlo by se Vám líbit 7

Facebook