O nás

Vážení a milí přátelé,

cestovní kancelář SATURN vstupuje v roce 2022 do své již 32. sezony. Poprvé však jako samostatný subjekt, tedy SATURN s.r.o. Do roku 2017 byla součástí dopravní společnosti ČSAD AUTOBUSY České Budějovice, patřící do rakouského holdingu ÖBB – Postbus. Ten letos rozhodl, že tento druh podnikání opustí, a nabídl mi její odkup. K němu došlo v listopadu, kdy jsem se stala vlastníkem Cestovní kanceláře SATURN. Po více než 17 letech práce na postu ředitelky a sedmadvaceti letech práce v oboru tak v něm stále zůstávám, byť nyní už v trochu jiné roli.

Věřím, že i nadále značce SATURN zachováte přízeň a důvěru v její schopnosti. Pro rok 2018 jsme připravili nový katalog pobytových, poznávacích a cykloturistických zájezdů, který si Vám dovoluji představit,

Jsem ráda, že SATURN každým rokem zaznamenává nárůst zákazníků. Vloni jich s námi cestovalo přes 12 tisíc.Vedle těch stálých, jejíchž přízně si velmi vážím, přibyla i řada nových klientů. To svědčí o tom, že naše nabídky jsou atraktivní a oslovují různé skupiny aktivních lidí, kteří rádi tráví volný čas na cestách.

Sídlo Cestovní kanceláře SATURN zůstává v ulici Karla IV. v Českých Budějovicích, kde vyřídíte objednávky a zajistíte si i další služby. K dispozici jsou i nové webové stránky www.cksaturn.cz. Jsme rovněž na mailu cksaturn@cksaturn.cz. Kromě dlouhodobě příznivých cen nabízíme i několik atraktivních slev za včasnou rezervaci. Všechny zájezdy v tomto katalogu jsou pojištěny u UNIQA pojišťovny ve smyslu zákona 159/1999 Sb..

Věříme, že Vás pečlivě připravovaný katalog na sezónu roku 2022 zaujme a svůj volný čas či dovolenou prožijete s Cestovní kanceláří SATURN s.r.o.

Na setkání se těší

Helena Bečková, jednatelka CK SATURN s týmem spolupracovníků

 

Facebook