Hotel Adria, Biograd na Moru

 
  0 termínů, od , Pobytové zájezdy, autobusem
od 11 490 Kč

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v borovicovém háji, v klidném místě zvaném Dražica. Od centra města je vzdálen cca 15 minut chůze, promenádou podél moře.

Vybavení: recepce, směnárna, aperitiv bar, restaurace s terasou, dva venkovní bazény se sladkou vodou, terasou s lehátky a barem all inclusive. Dále hotel disponuje vyhřívaným vnitřním bazénem se sladkou vodou, který je od 15. 6 do 15. 9.
uzavřen. Před hotelem je oplocené, nehlídané parkoviště, za poplatek.


Pokoje: 1–3 lůžkové klimatizované pokoje s balkonem a s možností přistýlky, ve formě rozkládacího gauče – tato přistýlka je vhodná pro klienty do výšky 150 cm, koupelna se sprchou či vanou, WC a fén, SAT/ TV, telefon.


Stravování: all inclusive – snídaně, obědy, večeře formou bufetu včetně nápojů k jídlu v restauraci (perlivé a neperlivé nealkoholické nápoje, džusy, voda, pivo, víno a místní alkoholické nápoje), odpolední snack od 15–16 hod. (káva, čaj, sušenky, 3x týdně zmrzlina pro děti 16.00–17.00 hod.), během dne od 10.00 do 23.00 hodin jsou na baru u venkovního bazénu podány nealkoholické a místní alkoholické nápoje v plastových kelímcích.


Sport a zábava: za poplatek je možné v areálu hotelu využít internetový koutek s PC, dětskou postýlku, saunu, fittness, masáže, pronájem kol a lodí, potápění a další vodní sporty. V blízkosti hotelu je dětské a víceúčelové hřiště, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal a asi 150 m od hotelu je tenisové centrum. V sezoně hotel pořádá pro děti do 14 let a dospělé animační programy, kromě soboty a 1x týdně můžete navštívit dalmatinský večer.


Pláž: vzdálenost písčito-oblázkové pláže Soline je cca 350 m.

Cena obsahuje

7x ubytování,
7x stravu all inclusive včetně nápojů,
ručníky, závěrečný úklid, jednu
hodinu denně Wi-Fi zdarma v hale hotelu u recepce, pobytovou taxu, služby českého delegáta v místě po celou dobu pobytu, pojištění CK proti úpadku.

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka, Peugeot, Kaplice, Mol (bývalý Agip), Písek AN st.1, Praha Smíchov vl.nádraží, Strakonice autobusové nádraží, Tábor AN, st.22

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook