Bad Griesbach - trasa 1 z Č. Krumlova, Č.Budějovic, Velešína a Kaplice

 
  0 termínů, od , Lázně, autobusem
od 750 Kč

Léčivá síla minerální vody prýští z hloubky 1 522 m a je vhodná jak pro relaxaci, tak i pro zlepšení zdravotního stavu. Velký lázeňský komplex s 13 termálními bazény s teplotou vody     18–37 °C se rozkládá na ploše cca 1 600 m2.

Za vyzkoušení stojí turecké lázně zvané Hamam, kde si krásně prohřejete a očistíte tělo a opustí vás bolení hlavy, či rýma. Během pobytu si užijete parní saunu s různou intenzitou a vůní. Osvěžit se můžete i v bazénku nebo si můžete objednat pěnovou masáž od pravého Turka. Nakonec se v zapůjčeném županu vychutnáte silný čaj a ovoce v místnosti určené pro relaxaci.

Program zájezdu

1. den - Trasa 1 - s odjezdem z Kaplice, Č. Krumlova, Č. Budějovic a Prachatic

Odjezd Kaplice – čerp. stanice AGIP v 6.10 hod., Č. Krumlov – AN st. BUS STOP v 6.30 hod., Č. Budějovice – Dlouhá louka, Peugeot v 7.00 hod., Mariánské náměstí, bus zastávka v 7.05 hod., Prachatice – AN st. 1 v 7.45 hod., přes hraniční přechod Strážný směr Bad Griesbach, pobyt v termálních lázních (5 hodin), návrat ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu, pojištění léčebných výloh a připojištění úrazu, služby průvodce, vstupné do termálních lázní Bad Griesbach (5 hodin).

Odjezdová místa

České Budějovice Dlouhá louka bývalý Peugeot, České Budějovice Mariánské nám., Český Krumlov, Špičák , Kaplice, Mol (bývalý Agip)

Odjezdová místa

Termíny a ceny

 

Naše aktuální katalogy ke stažení (.PDF) Zobrazit
Facebook